Κάτι πραγματικά αξιοπρόσεχτο (και σπάνιο) πέτυχε ο Στέφανος Κασσελάκης χτες το βράδυ, αγαπητές φίλες και φίλοι. Παρότι δηλωμένος Παναθηναϊκός, ο πρόεδρος του ΣΥΡΙΖΑ πήγε κι αυτός να δει τον αγώνα του Ολυμπιακού με τη Φιορεντίνα. Μάλιστα, πανηγύρισε και το νικητήριο γκολ του Ελ Καμπί.
Όταν λοιπόν ο Μαροκινός σκόραρε, ένας από τους οπαδούς του ΟΣΦΠ από τη χαρά του πήρε αγκαλιά τον Κασσελάκη. Με 100% φυσιογνωμιστικά κριτήρια, καταλήγουμε ότι δεν είναι στημένος, απλά έτυχε να πάρει αγκαλιά έναν από τους ελάχιστους Παναθηναϊκούς που βρισκόταν στην OPAP Arena.