Γεμάτη όμορφα δώρα είναι η εβδομάδα για τον Άδωνι Γεωργιάδη. Προχτές, ο υπουργός Υγείας έλαβε λουλούδια από την καλή του Ευγενία Μανωλίδου, όπως μας πληροφόρησε στο Instagram:
Το σημερινό δώρο ήταν ένας ιπτάμενος καφές έξω (και κάτι γιουχαΐσματα) από το υπουργείο του. Ο υπουργός επισκέφθηκε τον χώρο για να μιλήσει με τους συγκεντρωμένους συμβασιούχους που φώναζαν «πάρε πίσω τις απολύσεις», όμως το πράγμα δεν κατέληξε στην πίπα της ειρήνης. Κάποια στιγμή, ο Άδωνις τα βρόντηξε και όπως έφευγε, ήρθε και ο περίφημος καφές: